02143000042

ویژگی های انتخاب کترینگ مناسب

امروز دیده می شود که سامانه های آنلاین متعددی برای سفارش آشپزی مجالس و غذای شرکتی راه اندازی شده اند که افراد می‌ توانند با وارد شدن به این سایت های معتبر به راحتی غذای مورد نظر خود را در انواع و مقادیر مختلف سفارش دهند. با توجه به استفاده از مواد اولیه بی نظیر در تهیه غذا در این شرکت ‌ها شما می توانید غذایی بسیار لذیذ و بی نظیر را دریافت کنید.
طبیعتا برای مراسم عروسی ،سمینار های کاری و بسیاری از موارد دیگر تهیه غذای باکیفیت جزو مهمترین مواردی است که افراد به آن توجه می کنند. زیرا با این امر می ‌توانند مجلس خود را به بهترین نحو ممکن برگزار کنند‌. حال اگر در خصوص انتخاب کترینگ مناسب برای سفارش غذای مجالس تجربه ای ندارید می توانید از همکاران، دوستان و افراد باتجربه کمک بگیرید. همچنین با خواندن ادامه این مطلب نیز نکات مهمی در این خصوص دریافت کنید.

آشپزی مجالس و سفارش غذا

امروزه با توجه به اینکه بسیاری از خانم ها شاغل شده ‌اند و در فضای بیرون از منزل کار می‌ کنند طبیعتاً وقت چندانی برای آشپزی نداشته و در هنگام برگزاری مهمانی ها یکی از بزرگترین دغدغه های شان تهیه غذا می باشد. اگرچه غذاهای خانگی لذت و طعم بی نظیری دارد اما با وجود این که در حال حاضر شرکت ‌های متعددی آشپزی مجالس را برعهده گرفته اند، به شما در این امر کمک می کنند به طوری که می توانید خوشمزه ترین غذاها را از کترینگ جردن ها سفارش داده در حالی که طعم آن واقعاً بی نظیر باشد. برای مجالس ختم، عروسی و غیره نیز این شرکت ها آماده ارائه خدمت هستند و شما می توانید با توجه به نیازتان سفارش دهید.

خدمات مجالس کیبو

ویژگی یک مرکز خوب برای آشپزی مجالس

علاوه بر این که بسیاری از خانم های خانه به دنبال پیدا کردن شرکت های خوب برای آشپزی مجالس هستند، با وجود این که امروزه بیشتر افراد حداقل یک وعده غذای روزانه را در محل کار صرف می کند پیدا کردن محلی که غذای شرکتی ارائه دهد نیز می‌ توانند بسیار مهم به نظر برسد.
در این بین اگرچه آشپزخانه های متعددی غذای شرکتی تولید می ‌کند اما باید توجه داشته باشید که از مکان هایی غذا تهیه کنید که با مواد سالم غذاها را طبخ می کند.
توجه داشته باشید در این شرکت ‌ها که آشپزی مجالس و ارائه انواع غذا برای شرکت ها صورت می گیرد، شما می توانید هم به صورت بسته بندی شده و هم به صورت سرو غذا در محل، غذای مورد نظرتان را سفارش دهید.

به طوری که اگر بخواهید از غذاهای بسته بندی شده استفاده کنید هنگامی که غذای مورد نظرتان را سفارش می دهید در آشپزخانه مورد نظر غذا طبخ شده و با ظروف آلومینیومی و گیاهی بسته بندی می شود و با کارتون های مخصوص به محل مورد نظر شما ارسال خواهد شد.
ظرف های بسته بندی که برای غذا در کترینگ گاندی استفاده می شود به گونه‌ ای بوده که گرمای غذا تا دو ساعت ماندگاری دارد، بنابراین دمای آن به صورت مطلوبی حفظ خواهد شد.

اما در صورتی که بخواهید در محل مورد نظرتان سرو غذا را انجام دهید و تجهیزات مناسبی را برای آن در نظر گرفته باشید پس از اینکه سفارش خود را اعلام کردید غذا در آشپزخانه طبخ شده و با دیگ به محل مورد نظر شما ارسال خواهد شد که معمولاً این امر بیشتر برای آشپزی مجالس انجام می شود.

سفارش صبحانه از شرکت های تهیه غذا

به طور کلی باید توجه داشته باشید که امکان سفارش آشپزی مجالس و انواع وعده‌ های غذایی از طریق این شرکت‌ ها امکان‌ پذیر است. مثلاً یکی از مهم ترین وعده های روز که صبحانه بوده و معمولاً بسیاری از افراد آن را به فراموشی سپرده اند در این آشپزخانه ها آماده شده و شما می توانید آن را سفارش دهید.

مثلاً اگر در ابتدای صبح به شرکتتان رفتید و خوردن صبحانه را فراموش کرده اید یک راه وجود داشته که شما می توانید هر گونه صبحانه ای که هوس کردید و دوست داشتید را سفارش بدهید.

توجه داشته باشید با وجود اینکه نیاز است افراد در محل کار ساعات زیادی را سپری کنند و در اینجا باید انرژی کافی داشته باشند پس حتماً صرف صبحانه جزو موارد مهم به شمار می رود.

سفارش ناهار از این شرکت ها

دیگر گزینه ای که از طریق شرکتهای آشپزی مجالس و تهیه غذا های شرکتی وجود دارد سفارش ناهار می باشد. مثلاً اگر شما برای ناهار تعدادی مهمان دعوت کرده اید اما مطمئنید که نخواهد رسید آشپزی کنید می توانید لیست غذا های مورد نیازتان را به این شرکت ها اعلام کرده تا در سریعترین زمان ممکن غذای مورد نیاز برای شما طبخ شود.

همچنین افرادی که در شرکت ‌ها هستند طبیعتاً تمایل دارند ناهاری خوشمزه سرو کنند، که می توانند از طریق شرکت های آشپزی مجالس غذای مورد نظرشان را تهیه نمایند. همچنین توجه داشته باشید اگر رژیم کاهش وزن خاصی در نظرتان است یا گیاه خوارید و یا به پروتئین بالا نیاز دارید می‌توانید از این پس متناسب با سلیقه تان غذا سفارش دهید.

سفارش اینترنتی شام

بسیاری از افراد در شرکت ها و سازمان ها شیفت شب هستند که طبیعتاً نیاز به تهیه شام شرکتی دارند برای این افراد نیز گزینه های خوب پیش رو بوده و می‌تواند متناسب با سلیقه شان غذاهایی را که بخواهند سفارش دهند.

همچنین با وجود این که معمولاً بیشتر مجالس به گونه‌ای بوده که نیاز به سفارش شام دارد، افراد می‌توانند بدون هیچ دغدغه ای غذای مورد نیازشان را از شرکت های آشپزی مجالس معتبر تهیه کنند. توجه داشته باشید در این آشپزخانه ها انواع غذاهای محلی، ایرانی، انواع آش ها، کبابها، پلو ها و …. طبخ می شود، که با این وجود طبیعتا کار برای افراد راحت خواهد بود.

نکات مهم در هنگام سفارش غذای مجالس

با وجود اینکه در حال حاضر امکان سفارش غذا به صورت آنلاین وجود دارد شما می توانید از طریق سایت کترینگ کیبو ، آشپزی مجالس تان را به افراد باتجربه بسپارید و دیگر نیاز نیست زمانی را صرف پیدا کردن آشپزخانه معتبر کنید. پس بدون هیچ گونه دردسری خیالتان را از تهیه غذا راحت خواهد بود. توجه داشته باشید در هنگام انتخاب شرکت مناسب برای تهیه غذا حتما باید توجه داشته باشید که در محیطی مناسب این غذاها طبخ شود.

بهتر است به دنبال شرکت هایی باشید که در این زمینه تجربه کافی داشته و از دستگاه ها و تجهیزات روز دنیا استفاده می کنند زیرا این شرکت‌ها می‌توانند در اسرع وقت غذای مناسب را در سراسر کشور توزیع کنند. همچنین توجه داشته باشید این شرکت های آشپزی مجالس برای سمینار ها و جشنواره ها نیز انواع غذاهای ایرانی و خارجی را طبخ می‌کنند. حال یکی از مهمترین تفاوتی که سفارش غذا از این اماکن نسبت به رستوران ها دارند می توان به ایمنی بیشتر خوراکی ها، قیمت مناسب، کیفیت بسیار بالا، امکان تهیه غذا برای مهمانی های بزرگ و کوچک و … اشاره نمود.

کترینگ کیبو با استفاده از مواد غذایی با کیفیت و درجه یک آماده تهیه غذای شرکتی و غذای مجالس با طعم اصیل ایرانی است

ساعات کاری 

شنبه – پنجشنبه

11:00 – 16:00

شب ها و جمعه ها
 رزرو تشريفات و مجالس

عضویت در خبرنامه

10 + 9 =

طراحی سایت و بازاریابی آنلاین  : سپنتا