02143000042

مزه دار کردن ماهی

ادویه مخصوص مزه دار کردن ماهی دارای انواع بسیار مختلفی می باشد که از مهمترین و اصلی ترین این ادویه ها که کترینگ کیبو در مزه دار کردن ماهی ها از آن استفاده می کند می توان به زنجبیل، زردچوبه و رزماری اشاره کرد که هر یک از این ادویه ها می توانند
با ترکیب انواع سبزیجات تازه و لیمو یکی از بهترین و لذیذترین ماهی ها را برای شما به ارمغان آورده و بوی بد ماهی را در حین پخت از بین ببرند

ادویه مخصوص مزه دار کردن ماهی

طعم دار کردن ماهی سفید

مرینت کردن ماهی سفید امروزه دغدغه ی بسیاری از خانم ها خانه دار و سرآشپز کترینگ ها  نیز می باشد که می خواهند لذیذترین ماهی را در میان دوستان و نزدیکان خود طبخ کنند.

توجه داشته باشید که استفاده از ادویه مخصوص مزه دار کردن ماهی در لذیذ ساختن ماهی کافی نخواهد بود بلکه شما بایستی به برخی از نکات نیز در طبخ و سرو ماهی نیز توجه داشته باشید که از مهمترین این نکات می توان به این مورد اشاره کرد که هیچ وقت ماهی خود را بیشتر از حد معمول در مخلوط تهیه شده نگه ندارید چرا که در این صورت طعم واقعی ماهی از بین می رود.

کترینگ شرکتی

مزه دار کردن ماهی جنوب

ماهی جنوب نیز از دیگر انواع ماهی های بسیار محبوب در کشور ما می باشد که از طعم فوق العاده بی نظیری برخوردار می باشد.
برای مزه دار کردن ماهی جنوب می توانید آن را به مخلوطی از ادویه ها و مواد دیگر آغشته نمایید که این مخلوط می تواند موادی شامل زردچوبه، آرد، فلفل سیاه، سیر و نمک باشد.

توجه داشته باشید که راه های بسیار زیادی برای مزه دار کردن ماهی جنوب وجود دارد برای مثال شما می توانید در حین سرخ کردن نیز مواد و ادویه هایی را به روغن آن اضافه کنید تا یکی از خوشمزه ترین ماهی جنوب را طبخ و سرو کنید.
استفاده از زعفران و آبلیمو تازه نیز می تواند تاثیر شگفت انگیزی را در طعم و لذت واقعی ماهی مورد نظر شما داشته باشد.

امروزه بسیاری از سرآَشپزها بر این باور هستند که زعفران می تواند یکی از جالب ترین ادویه مخصوص مزه دار کردن ماهی جنوب و سایر ماهی ها تلقی باشد. شما می توانید با ترفندهای کترینگ جردن بسیار ساده و راحت، طعم ماهی خود را چند برابر افزایش داده و لذیذترین شکل این غذای سالم و قوی را سرو کنید.

کترینگ کیبو با استفاده از مواد غذایی با کیفیت و درجه یک آماده تهیه غذای شرکتی و غذای مجالس با طعم اصیل ایرانی است

ساعات کاری 

شنبه – پنجشنبه

11:00 – 16:00

شب ها و جمعه ها
 رزرو تشريفات و مجالس

عضویت در خبرنامه

1 + 13 =

طراحی سایت و بازاریابی آنلاین  : سپنتا