02143000042

خرید و سفارش غذاهای سازمانی

افراد مشغول در شرکت ها و سازمان های مختلف معمولا به مدت زمانی برای سرو غذا نیاز دارند اگر این نیاز آن ها برآورده نشود در میزان و کیفیت کار و فعالیت آن ها تاثیر منفی ایجاد خواهد شد. برای این منظور غذای شرکتی به وجود آمده است تا افراد در شرایط و جاهای مختلف که امکان تهیه غذا سخت است یا وجود ندارد بتوانند غذای مورد نیاز خود را تهیه کنند. غذای سازمانی یا کترینگ همان غذای شرکتی است که به تفصیل در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

اگر در جایی کار می کنید یا مدیر شرکت و اداره ای هستید و برای بالا رفتن بازدهی کار خود به استراحت و تغذیه خود و کارمندانتان اهمیت می دهید غذای شرکتی یکی از گزینه هایی است که می تواند به شما بهترین خدمات را ارائه دهد. برای جلوگیری از اتلاف وقت و همچنین در اختیار داشتن غذایی با کیفیت بهتر این یک انتخاب برتر است. هر فردی می تواند سفارش مجزا برای خود داشته باشد و برای این کار کافی است از طریق سایت کترینگ کیبو که امکان سفارش غذای شرکتی دارند اقدام به خرید نمایید. برای مجالس و مهمانی های خود نیز از همین کترینگ ها می توانید کمک بگیرید و بهترین غذا و نوشیدنی را برای مهمان هایتان تهیه کنید. هزینه ای که برای این سفارشات صرف خواهید کرد بسیار به صرفه تر از زمانی است که خودتان به تنهایی اقدام به تهیه غذا نمایید.

تهیه غذای شرکتی مفهوم غذای سازمانی یا کترینگ

کترینگ واژه ای به لاتین است که معنایی نزدیک به پذیرایی کردن دارد. هنگامی که در جایی مشغول به کار یا سرگرم فعالیت هایی هستید که نمی توانید به موقع برای خود یک وعده غذایی درست تهیه کنید می توانید از غذای شرکتی کمک بگیرید. کترینگ همان غذای شرکتی است که برای جاهای مختلف غذا آماده و سرو می کند. در معنایی دیگر در کترینگ غذا و مخلفات همراه آن مانند نوشیدنی در محلی مشخص آماده می شود و سرو آن در جایی دیگر صورت می گیرد. کسانی که مدام در مسافرت هستند یا برای اقامت خود در انواع هتل ها به سر می برند با کترینگ آشنایی زیادی می توانند داشته باشند. البته سرو غذا به این گونه فقط مختص شرکت ها یا برای مسافران نیست بلکه انواع مختلفی از غذای سازمانی یا کترینگ را می توان لیست کرد که با توجه به شرایط پذیرایی شوندگان نوع غذا و مخلفات آن فرق می کند. در ادامه در مورد انواع آن توضیح داده خواهد شد.

تنوع در کترینگ ها

کترینگ مفهومی است که به عنوان یک صنعت مطرح می شود و در جهت آماده سازی و سرو غذایی گسترده در رویدادهای اجتماعی فعالیت می کند. غذای شرکتی نیز در همین معنا خدمات فراهم کردن غذا را بر عهده دارد و نام دیگر کترینگ می تواند باشد که تنوع زیادی را می توان برای آن در نظر گرفت. از انواع آن می توان به کترینگ هوایی و زمینی اشاره کرد. کترینگ هوایی به سرو غذا در هواپیما اشاره می کند و با توجه به شرایط تنوع کمتری دارد. کترینگ های زمینی که به کترینگ ریلی یا قطاری نیز شهرت دارد از تنوع زیادی برخوردار است. از دیگر کترینگ ها می توان به نوع بیمارستانی آن اشاره داشت. کترینگ مجالس هم که از شناخته شده ترین کترینگ هاست از نوع خدماتی آن است. هر یک از این کترینگ ها دارای ویژگی هایی است که با توجه به شرایط رعایت می شود.

خدمات شرکتی کیبو

خصوصیات انواع کترینگ یا غذای شرکتی

در هر غذای شرکتی یا کترینگ بسته به شرایطش از مواد غذایی مخصوصی استفاده می شود. در کترینگ هوایی چون امکان گرم کردن غذا وجود ندارد معمولا از غذاهای کنسروی و سرد استفاده می شود همچنین در سفرهای هوایی باید شرایط گوارش مسافران را در نظر گرفت بنابراین نوع غذایی که سرو می شود بهتر است سبک باشد. در تهیه غذای کیبو تنوع غذایی زیادی وجود دارد چرا که می توان غذاهایی گرم استفاده کرد. انواع خورشت ها یا کباب ها و غذاهای سنتی در این غذای شرکتی جای می گیرند. انواع نوشیدنی ها نیز بسته به نوع غذاها در کنار آن مورد انتخاب قرار می گیرد. در کترینگ بیمارستانی باید حتما بیماران را در نظر گرفت و با توجه به نوع رژیمی که در بیمارستان انجام می گیرد غذاها را انتخاب و تهیه کرد. معمولا یک رژیم کلی برای بیمارستان در نظر گرفته می شود که غذایی با چربی کمتر و دارای املاح و ویتامین های بیشتر است در واقع موادی که برای بدن لازم است در برنامه گنجانده می شود و موادی که برای همه بیماران ضرر محسوب می شود حذف می گردد یا مقدار آن بسیار کم است.

کترینگ مجالس

تهیه غذا مجالس به آن دسته از غذای شرکتی و سازمانی گفته می شود که برای ارائه خدمات به انواع مجالس خصوصی و عمومی فعالیت می کند. مجالسی چون عروسی یا جشن های تولد یا مجلس ترحیم و مانند این ها در این دسته قرار می گیرند. انواع همایش و سمینار و چنین مجالس عمومی نیز از خدمات کترینگ استفاده می کنند. تنوع مجالس و مهمانی ها زیاد است و برای هر کدام از آن ها کترینگ مخصوص در نظر گرفته می شود مخصوصا که این روزها کار برای مجالس تخصصی تر شده و شامل خدماتی نظیر آماده سازی فضای مجلس و دیزاین آن همچنین معرفی فیلمبردار و عکاس نیز می شود. کترینگ کلاسیک شامل رستوران هایی با غذاهای سنتی و محلی است. در واقع به آن دسته از رستوران هایی که غذاهای ایرانی سرو می کنند چنین نامی می دهند و غذای ایرانی کترینگی کلاسیک است. در مقابل کترینگ کلاسیک نوع فست فودی آن قرار می گیرد که عموما برای نسل جوان خوشایندتر است ولی به جرات می توان گفت ارزش غذایی کترینگ کلاسیک بیشتر است

کترینگ کیبو

مزایای غذای شرکتی

استفاده از غذای شرکتی یک تدبیر مهم و یک مدیریت محسوب می شود. شما می توانید زمان خود را مدیریت کنید و در عین حال مواد غذایی مورد نیاز بدن خود را تامین کنید. بسیاری از افراد در شرکت ها فکر می کنند می توانند بدون غذا به صورت متوالی کار کنند ولی اگر دقت کنید می بینید چقدر از انرژی خود را از دست می دهید و برای جبران آن زمان زیادی را از دست می دهید. غذای سازمانی این امکان را به شما می دهد که از لیستی آماده غذای مورد علاقه خود را در سریع ترین زمان ممکن داشته باشید. با وجود این خدمات یک برنامه غذایی منظم در اختیار شما قرار می گیرد و کافی است آنچه را که می پسندید انتخاب نمایید. چنین امکاناتی فرد را یاری می کند تا هم به موقع به همه کارهای خود برسد و هم از اصلی ترین نیاز خود که خوردن و آشامیدن می باشد غافل نماند.

ساعات کاری 

شنبه – پنجشنبه

11:00 – 16:00

شب ها و جمعه ها
 رزرو تشريفات و مجالس

عضویت در خبرنامه

12 + 11 =

طراحی سایت و بازاریابی آنلاین  : سپنتا